Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin


REGULAMIN

 

1. Sklep internetowy CRISTALAQUA prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

 

2. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę http://cristalaqua.pl  lub e-mailem.

 

3. Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 7 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane). 

 

4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 

5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

6. CRISTALAQUA zastrzega sobie prawo do zmiany opakowań oferowanych produktów. W szczególności oferowane wkłady do filtrów mogą być dostępne w zabezpieczeniu foliowym zamiast opakowań kartonowych. Jednocześnie informujemy, że ewentualna zmiana opakowania sprzedawanego produktu nie wpływa na jego funkcjonalność i jest podyktowana wyłącznie zmianą w dostawie produktów od producenta. Jednocześnie informujemy, ze niekiedy może nastąpić niewielka zmiana wizualna danego produktu. Zmiany takie są czasami wykonywane przez producentów i nie wpływają na funkcjonalność danego urządzenia.

 

7. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

 

8. Przesyłki dostarcza Poczta Polska, firma kurierska Siódemka.

 

9.  Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia:
 - Płatności przy odbiorze - należność pobiera listonosz lub kurier.

 - Płatność z góry - tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu.

 

10. Zgodnie z " Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. " klient, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura lub paragon). Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów i wysyłki zapłaconej przez Klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie, fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto bankowe.

 

11. Reklamacje zakupionych u nas produktów, można zgłaszać faxem lub e-mailem. Naprawiony, bądź wymieniony na nowy produkt, wysyłamy do Klienta na nasz koszt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W przypadku gdy naprawa reklamowanego produktu może wymagać szczególnych działań (np. importu części zamiennych, wykonania dodatkowych sprawdzeń etc), czas naprawy może zostać przedłużony o czym wcześniej poinformujemy Klienta. Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
Reklamacje ilościowe zawartości dostarczonych przesyłek, będą rozpatrywane nie później niż do następnego dnia roboczego od dnia otrzymania przesyłki. Prosimy o sprawdzanie zawartości przesyłek bezpośrednio po ich odebraniu. W przypadku stwierdzenia niezgodności zawartości paczki z zamówieniem, prosimy o kontakt.
Reklamacje uszkodzeń towarów w transporcie uznajemy wyłącznie po zgłoszeniu ich do nas w momencie odebrania przesyłki od kuriera i stwierdzeniu uszkodzenia. Po odebraniu przesyłki od kuriera, jeżeli paczka jest uszkodzona na zewnątrz, należy sporządzić protokół uszkodzenia paczki w obecności kuriera. Jeżeli paczka nie nosi śladów uszkodzenia a po rozpakowaniu jej wewnątrz znajdziecie Państwo uszkodzony towar, prosimy o kontakt . Jednak taką reklamację przyjmiemy wyłącznie wówczas, gdy Klient zgłosi ją do nas po sprawdzeniu paczki bezpośrednio po odebraniu przesyłki od kuriera.

 

12. Na produkty oferowane w sklepie internetowym http://cristalaqua.pl, obowiązują ceny aktualne w momencie dokonywania zakupu. Produkty znajdujące się w ofercie sklepu, w zdecydowanej większości znajdują się na stanie magazynowym sprzedawcy. Zastrzegamy sobie jednak możliwość odstąpienia od zrealizowania zamówienia w przypadku gdy zamówiony produkt jest dostępny na stronie www.cristalaqua.pl, a nie znajduje się na stanie magazynowym naszej firmy i nie ma możliwości sprowadzenia go od producenta.

 

13. Złożenie zamówienia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Sklep CRISTALAQUA zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, podane podczas rejestracji i do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

14. CRISTALAQUA zastrzega sobie prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie. Klienci składający zamówienie w sklepie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl